Наш партнер
Про компанію

Компанія AVICENA LTD. є ексклюзивним дистриб'ютором компанії Regen Lab®, Switzerland, світового лідера у виробництві наборів для отримання аутологічних продуктів, що застосовуються у регенеративній медицині.


Продукція та технології компанії RegenLab®, Switzerland захищені багатьма патентами, сертифіковані МОЗ України, схвалені FDA (USA), CE (EU), SwissMedical (Switzerland), дозволені до застосування в Канаді, Австралії, Великобританії, Японії та ін.


Метод RegenACR® (Autologous Cellular Regeneration) – інноваційна швейцарська технологія клітинної регенерації тканин за допомогою введення аутологічної плазми, багатої на живі тромбоцити RegenPRP®.


Унікальність технології RegenACR® полягає у стандартизації процесу отримання PRP плазми та завдяки продуктам RegenKit®BCT – набір для отримання чистої багатої тромбоцитами плазми, RegenKit®BCT-HA Cellular Matrix® – набір для отримання багатої тромбоцитами плазми та гіалуронової кислоти для створення клітинного матриксу

Regen ACR-C Plus - набір для отримання аутологічного філлера, який отримується шляхом активації плазми аутологічним фібрино-тромбіновим комплексом.


Технологія Regen Lab® дозволяє отримати багату на тромбоцити плазму, в якій високий вміст життєздатних тромбоцитів (80-90% із загального обсягу цільної крові), факторів росту і 99,7% відділення еритроцитів і гранулоцитів забезпечується спеціальною клітинно-селектуючою мембраною. Життєздатність тромбоцитів зберігається протягом 8-12 днів після введення PRP у тканини.

Області застосування:
дерматологія: корекція вікових змін шкіри, рубців, пігментних плям;
стоматологія (пародонтози, синус-ліфтинг, імплантація);
трихологія: лікування алопеції, хронічні захворювання шкіри голови: себорея, себорейний дерматит, псоріаз, трансплантація волосся;
хірургія (лікування невигойних виразок, і т.д);
ортопедія-травматологія, спортивна медицина (артрози, бурсити, епікондиліти, травми меніска, сухожиль);
урологія (еректильна дисфункція, стриктури уретри, хвороба Пейроні);
гінекологія (нетримання сечі, сухість піхви, сексуальна дисфункція, комплексне лікування гінекологічних захворювань).
Контактна інформація:
Україна, Київ бульвар Вацлава Гавела 4, офіс 414
т.(044) 454 04 25 (26), 050 987 67 76, 098 028 30 45

www.avicena.net.ua