Наш партнер
Про компанію

ІНТЕЛІ ГЕНЕРИКС - пропонує лікарям і пацієнтам високоякісні європейські лікарські засоби за справедливою ціною.

ІНТЕЛІ ГЕНЕРИКС - це препарати, вироблені в тісній співпраці з заводами Індастріал Фармасеутіка Кантабрія, С.А., Іспанія та Лабораторіос Серра Пам’єс, Іспанія, що широко відомі в Європі, а тепер і в Україні.


Ось вже більше 20 років Індастріал Фармасеутіка Кантабрія, С.А та Лабораторіос Серра Пам’єс створюють, виробляють та постачають на фармринки європейських країн якісні та ефективні лікарські препарати і засоби лікувальної косметики для забезпечення здорового, тривалого і продуктивного життя!

UAB “INTELI GENERICS NORD”

Šeimyniškių 3, 09312, Vilnius, Lietuva

tel/fax: +370 5 2730893

office@inteli.lt

Продукцію ТМ «САНА-T» випробовували пацієнти, які отримували лікування онкологічних захворювань

САНА-Т, ЗАСПОКОЮВАЛЬНА СИРОВАТКА

Об’єм: 125 мл (ml)

Допомагає заспокоїти шкіру голови й полегшити свербіж.

САНА-Т, ОЧИЩУВАЛЬНИЙ ШАМПУНЬ ОН КЛІН

Об’єм: 200 мл (ml)

Очищує, зволожує і допомагає заспокоїти подразнення.

Цей м’який шампунь лагідно піклуватиметься про шкіру, допоможе заспокоїти її та огорне вишуканим відчуттям комфорту. Він забезпечить шкіру вологою та захистом від вільних радикалів і допоможе відновити її природний баланс.

САНА-Т, ВІДНОВЛЮВАЛЬНИЙ ЛОСЬОН ОН РІДЖЕН

Об’єм: 125 мл (ml)

Цей концентрований відновлювальний лосьйон, що захищає шкіру голови, допомагає зменшити чутливість шкіри і забезпечує її поживними речовинами, необхідними для створення нового волосся.

Міноксидил Інтелі -
ефективний приріст!
Міноксидил Інтелі - стимулює ріст волосся при андрогензалежному облисінні. Механізм посилення росту волосся ймовірно пов'язаний з вазодилатацією і поліпшенням мікроциркуляції в шкірі і трофіки волосяних цибулин, стимуляцією переходу волосяних фолікул з фази спокою (телоген фаза) в фазу зростання (анаген фаза). Модулює вплив андрогенів на волосяні мішечки. Зменшує утворення 5-альфа-дегідростерона (можливо, опосередковано), що грає істотну роль у формуванні облисіння.
Розчин Міноксидил Інтелі наносять на зони облисіння голови в дозі 1 мл 2 рази на добу.
Міноксидил Інтелі застосовують в даній дозі незалежно від розмірів уражених облисінням ділянок шкіри голови. Сумарна добова норма не повинна перевищувати 2 мл. Флакончика ємністю 60 мл повинно вистачити приблизно на 30 днів (1 місяць) використання.
Контактна інформація:
Офіційний представник
ІНТЕЛІ ГЕНЕРИКС в Україні
ТОВ «Армантіс», 02002, м.Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 1А, оф. 308/1
Тел.: +38 (044) 585 60 20,
+38 (067) 401 51 88
www.inteli.com.ua
www.inteli.by