Наш партнер
Про компанію

СІМ СЕНСИТИВ СИСТЕМ 4 (ФОП Несененко І.В.) – офіційний представник фінської компанії Сім Фінланд в Україні з 2007 року. Пропонуємо продукцію для терапевтичного догляду за шкірою голови та волоссям. Уся продукція сертифікована. Запрошуємо до співпраці лікарів-трихологів, косметологів, перукарів, інтернет-магазини. Працюємо по всій території України.

SIM SENSITIVE SYSTEM 4
Терапевтичний лосьйон «М»
для шкіри голови та тіла
Об'єм: 100 мл.
Терапевтичний зволожуючий лосьйон "М" розроблений для боротьби з підвищеною сухістю та подразненням шкіри голови. Лосьйон "М" добре відновлює та оздоровлює шкіру голови після невдалого фарбування або освітлення волосся, після хімічної завивки, коли шкіра голови дуже сильно пересушена.
Екстракт Алое, карбамід, молочна кислота та гіалуронова кислота глибоко зволожують пересушені ділянки шкіри та заспокоюють роздратовану шкіру. Клімбазол та піроктон оламін, усувають грибки та бактерії, відновлюють та нормалізують функцію шкіри голови. Гідрогенізована рицинова олія сприяє зменшенню лущення, сухості шкіри та прояву пігментних плям.
Кераміди та цераміди швидко загоюють травмовані ділянки шкіри. Шкіра відновлюється, рани гояться. Ми рекомендуємо використовувати лосьйон "М" для роздратування після сонячних опіків, а чоловікам можна використовувати лосьйон М після гоління.
Інші продукти
Лікувальний комплекс від випадіння волосся
Об'єм: 3х100, 3х215, 3х500 мл.
У комплекс System 4 входять три унікальні за своїм інгредієнтним складом кошти
Комплекс засобів System 4 є наслідком багаторічних досліджень європейських учених. Це унікальні препарати, що допомагають зупинити передчасне випадання волосся, а також створюють умови для зростання нового, здорового, густого волосся. Комплекс засобів System 4 є надзвичайно успішною серією, яка дає неймовірні результати, при захворюваннях волосся та шкіри голови. Ці препарати допомогли багатьом людям, у тому числі людям, які страждають на випадання волосся внаслідок псоріазу.

Контактна інформація:
Ексклюзивний представник SIM FINLAND OY
в Україні ФОП Несененко І.В.
СІМ Україна Систем 4 (ФОП Несененко І. В.)
м. Київ, тел. +38 (050) 750 36 49
м. Харків тел.: +38 (050) 402 42 03
Viber: +38(050) 910 66 89
E-mail simukraine-info@ukr.net
www.simukraine.com.ua