Наш партнер
Про компанію
Основною метою компанії «Zandra» є розробка та реалізація інноваційних препаратів, які з'явилися завдяки проведенню клінічних досліджень з метою покращення стану здоров'я людини.

Альфа Біселен
Альфа-Біселен Інтенс
Динамін Форте
Detrix 2000/4000/5600
Астазандра
Альфа Біселен
Альфа-Біселен – це інноваційна формула, спеціально розроблена групою трихологів і дерматологів для запобігання випаданню волосся, відновлення його блиску та об'єму, зменшення старіння шкіри, а також зміцнення нігтів.
Альфа-Біселен містить унікальну суміш науково-досліджених природних екстрактів, вітамінів та мінералів, які відіграють життєво важливу роль у прояві організмом краси та здоров'я.
Єдиний комплексний препарат на ринку України, який має у тому числі 10 мг Біотину та 50 мг пікногенолу.
Альфа-Біселен живить волосяний фолікул та нігтьову пластину важливими нутрієнтами, покращує гладкість, пружність шкіри.
Видимий ефект вже за два ТИЖНІ!
 Має сертифікати GMP, FDA.
Портрет пацієнта: Пацієнти з алопецією, себореєю, оніходистрофією, хронічними дерматозами, вікові пацієнтки з шкірою, що в'яне. Рекомендований як монотерапія, так і в комплексній терапії (міноксидил і т. д.).
Альфа-Біселен Інтенс
Посилена формула перевіреного бренду.
Природна краса в капсулах - внутрішній блиск та омолодження.
Сприяє синтезу ендогенного колагену, з метою підтримки нормального функціонального стану шкіри, збереження її пружності та еластичності.
Компоненти продукту є важливою складовою ферментативних систем, які беруть участь в основних метаболічних процесах.
Портрет пацієнта: пацієнти з андрогенетичною алопецією, естетична дерматологія Anti-age терапія
Динамін Форте
Динамін Форте – унікальний комплекс на ринку України, що містить 8 незамінних амінокислот, збагачених 11 вітамінами. Прискорює процеси відновлення шкіри після малоінвазивних процедур, при дерматозах, акне, покращує структуру, ріст волосся та нігтів.
Портрет пацієнта: пацієнти з алопецією, псоріазом, хронічною екземою, склеродермією, себорейний дерматит.
Detrix 2000/4000/5600
Енергія сонця у кожній капсулі!
Детрикс 2000 – високоякісний препарат холекальциферолу – 2000 МО, що має сертифікати FDA та GMP, завдяки капсулам Softgel виявляє більш високу біодоступність, ніж таблетована форма вітаміну D3.
Детрикс ефективний при гіперпроліферативних захворюваннях, оскільки кальцитріол (активна форма вітаміну D) пригнічує активність генів, які відповідають за проліферацію кератиноцитів.
Портрет пацієнта: Псоріаз, вітіліго фурункульоз.
Астазандра
Астазандра – найпотужніший природний антивіковий препарат, оригінальний продукт із Швеції. Захищає всю клітину та клітинні мембрани від дії вільних радикалів набагато сильніше, ніж інші відомі антиоксиданти. Зменшує ознаки фотостаріння, глибину зморшок, а також покращує еластичність та зволоженість шкіри.