Генеральний партнер Конгресу
Vichy Dercos Aminexil Clinical 5
Vichy Dercos
Aminexil Clinical 5 покликаний зробити ваше волосся міцним і сильним
Завдяки засобу поліпшується мікроциркуляція, волосся отримує інтенсивне зміцнення, стає міцнішим і товщим. Клінічними дослідженнями доведено, що вже через 6 тижнів випадіння знизиться, а волосся буде сяяти здоров'ям і красою. Засіб не містить шкідливих компонентів і не викликає алергічних реакцій.

Vichy Dercos

Aminexil Clinical 5

покликаний зробити ваше волосся міцним і сильним

Цей косметичний продукт проти випадіння волосся комплексної дії, розроблений експертами Vichy спеціально для чоловіків. Випадіння волосся знизиться вже через шість тижнів, що доведено клінічними дослідженнями й споживчими тестуваннями.

Vichy Dercos Aminexil Clinical 5

покликаний зробити ваше волосся міцним і сильним

Цей косметичний продукт проти випадіння волосся комплексної дії, розроблений експертами Vichy спеціально для чоловіків. Випадіння волосся знизиться вже через шість тижнів, що доведено клінічними дослідженнями й споживчими тестуваннями.

Vichy Dercos Densi-Solutions
Vichy Dercos PSOlution
Шампунь Vichy Dercos PSOlution спеціально розроблений для догляду за шкірою голови схильної до проявів псоріазу, лущення та свербіння. Гіпоалергенна формула допомагає відновити здоровий баланс шкіри голови та сприяє м'якому відлущуванню відмерлих лусочок шкіри.

кератолітичний шампунь для шкіри голови з проявами лущення та свербіння

Vichy Dercos Kera-Solutions
Vichy Dercos Kera-Solutions 
Шампунь для реконструкції поверхні пошкодженого та ослабленого волосся

Завдяки мікро-заповнювальній формулі на основі прокератину засіб повністю відновлює структуру волосся, пошкоджених внаслідок впливу хімічних, механічних і термічних факторів.

Збагачений прокератином, кокосовим маслом і алантоїном.
Vichy Dercos Kera-Solutions
Відновлювальна 2-хвилинна маска для реконструкції поверхні пошкодженого та ослабленого волосся
Активна формула ефективно регенерує і зміцнює пошкоджену поверхню ослабленого волосся, повертаючи їм природний блиск, пружність і силу. Містить кератин, живильні олії і протеїни. Зміцнює, відновлює і ущільнює структуру волосся.
Vichy Dercos Anti-Dandruff Advanced Action
Шампунь від лупи
для нормального і жирного волосся

Забезпечує швидкий і тривалий результат, а також антирецедивний ефект до шести тижнів. Ефективність шампуню обумовлена ​​унікальною формулою, в якій поєднуються потужні активні компоненти. Так, дисульфід селену пригнічує розмноження грибка, що провокує виникнення лупи, а когезил підвищує бар'єрно-захисні функції шкіри.

Vichy Dercos Anti-Dandruff Treatment

Шампунь від лупи

для сухого волосся

Це дбайливий шампунь, який швидко і ефективно позбавляє сухе волосся від лупи Забезпечує швидкий і тривалий результат, а також антирецедивний ефект до шести тижнів. Ефективність шампуню обумовлена ​​унікальною формулою, в якій поєднуються потужні активні компоненти. Дисульфід селену пригнічує розмноження грибка, що провокує виникнення лупи, а когезил підвищує бар'єрно-захисні функції шкіри.

Vichy Dercos Deep Purifying Treatment

Шампунь-пілінг

проти лупи

Завдяки комбінації потужних активних інгредієнтів Dercos шампунь-скраб здатний усунути навіть стійку лупу. Він глибоко очищує волосся та шкіру голови. Для жінок та чоловіків з крупною, жовтуватою, жирною, стійкою та липкою лупою, яка супроводжується гіперсебореєю шкіри голови.

Vichy Dercos Ultra Soothing
Заспокійливий шампунь для нормального та жирного волосся

Цей засіб усуває свербіж, викликаний термічними, механічними або хімічними подразниками. Зміцнює структуру волосся, роблячи його міцнішим й еластичнішим. Зволожує шкіру голови та волосся, усуває сухість. Шампунь без сульфатів і є гіпоалергенним.

Дбайливо і м'яко усуває забруднення. Містить сенсирин, пантенол і гліцерин.
Vichy Dercos Oil Control

Себорегулюючий шампунь-догляд для жирного волосся
З його допомогою сповільнюється вироблення шкірного себуму, попереджається його поширення по волоссю. Водночас значно зменьшується подразнення шкіри голови, нормалізується природний баланс. Волосся стає більш легким, доглянутим, полегшується розчісування.